;

Ambicja firmy Firestone w dziedzinie rolnictwa

Technika opon rolniczych | Czas trwania 2:35
Twój codzienny partner,
który wie, że każda farma jest wyjątkowa

Firestone wnosi wartość.

Rolnictwo to trudna działalność, a każde gospodarstwo jest wyjątkowe. Rolnicy potrzebują partnerów, na których mogą liczyć. Czy to brzmi znajomo? Firestone jest zaufanym partnerem rolników od czasu, gdy Harvey Firestone wyprodukował pierwsze pneumatyczne koła do ciągników.

Wraz ze zmianą praktyk rolniczych rozwijamy nasze istniejące produkty i rozwijamy nowe linie produktów.

Kiedy MAXI TRACTION 65 został wprowadzony na rynek, miał nowy projekt i nowe funkcje, które wykraczają daleko poza dwukątne kołki, które nadają mu wyjątkową siłę uciągu.

Funkcje przedłużające żywotność zawarte w Maxi Traction zostały również uwzględnione w gamie Performer od połowy 2017 roku. Od tego czasu setki rolników i stanowisk testowych potwierdziło pojęcie „EXTRA” pod względem wydajności i dodaliśmy je do nazwy produktu, który stał się Performer EXTRA.
Wszystkie opony Performer produkowane od kwietnia 2017 zawierają nową mieszankę gumy EXTRA, która przedłuża ich żywotność o 20%, niezależnie od tego, czy jest napisana EXTRA na ścianie bocznej.

Nieustannie rozwijamy i rozwijamy nasze produkty Firestone

  • W nadchodzących latach zapewnimy większą trwałość, lepsze osiągi i większą nośność opon do upraw i opon ciągników.
  • I opracujemy nowe opony: na przykład opony do przyczep o dużej pojemności i opony do transportu materiałów.

Aby nadążyć za zmianami w świecie rolnictwa, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby dostarczać im najlepsze opony na dziś i jutro. Z Firestone: „You never farm alone”*.
*Wspieramy Twoje gospodarstwo