;

ZAPROJEKTOWANE & WYPRODUKOWANE W EUROPIE, DLA EUROPEJSKICH ROLNIKÓW

Fabryka Bridgestone/Firestone w Puente San Miguel, Hiszpania.

Fabryka Bridgestone/Firestone w Puente San Miguel, Hiszpania.

Centrum Badań i Rozwoju Bridgestone/Firestone w Rzymie, Włochy.

Centrum Badań i Rozwoju Bridgestone/Firestone w Rzymie, Włochy.

Europejskie opony rolnicze Firestone zostały w 100% zaprojektowane i wyprodukowane w Europie. Aby tworzyć opony spełniające Twoje specyficzne potrzeby, pozostajemy w stałym dialogu z klientami i naszymi lokalnymi dilerami.
Opony Firestone są projektowane i intensywnie testowane w naszym centrum badań i rozwoju we Włoszech, po czym produkowane w Hiszpanii.

Inżynierowie, którzy rozumieją, czego naprawdę potrzebujesz

Inżynierowie Firestone na co dzień udowadniają, że im na Tobie zależy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy technologicznej, stałym kontaktom z rolnikami w całej Europie i znajomości gleb europejskich gospodarstw, opracowują opony, które pozwalają na pokonywanie większych terenów, zwiększenie efektywności pracy, a tym samym na oszczędność czasu i paliwa.

Produkowane i dystrybuowane w Europie

Wszystkie opony rolnicze Firestone produkujemy w naszym zakładzie w Puente San Miguel, w Hiszpanii. Do naszych europejskich dilerów są one dostarczane drogą lądową w ciągu 2 dni. Nie prowadzimy żadnej działalności zamorskiej ani nie wysyłamy przesyłek lotniczych, ponieważ zależy nam na zmniejszaniu emisji CO2 i na ochronie środowiska.