;

WSPIERAMY TWOJE GOSPODARSTWO

Firestone: wspieramy Twoje gospodarstwo
Wybierz takie opony, którym możesz zaufać. Podczas orki potrzebujesz wysokiej przyczepności w każdych warunkach pogodowych.
W trakcie żniw liczy się przede wszystkim stabilność opon. A jeśli podłoże jest grząskie i błotniste, nie możesz sobie pozwolić na to, by błoto zapychało opony. Kiedy przewozisz duże ładunki, opony muszą być w stanie z łatwością utrzymać ich ciężar.

Zawsze możesz na nas liczyć

Firestone pomaga rolnikom maksymalnie wykorzystywać potencjał ich gruntów rolnych dzięki wysokiej jakości oponom, zaprojektowanym w celu zwiększenia wydajności i skuteczności pracy oraz zminimalizowania negatywnego wpływu maszyn na cenną glebę. Nasza kompletna gama opon Firestone do ciągników pozwala na wykonywanie wszelkich prac przy znacznym obniżeniu kosztów eksploatacyjnych. Teraz możesz zaoszczędzić czas, paliwo i pieniądze.

Wysokiej jakości osnowy opon Firestone są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości. Dzięki mieszance odpornej na zużycie będziesz cieszyć się przez długi czas oponami, na które zawsze możesz liczyć.

Wysokie standardy jakości

Firestone, producent opon, od ponad 120 lat służy rolnikom i nie tylko. Zaprojektowane przez Harvey'a Firestone'a opony do maszyn rolniczych zrewolucjonizowały sposób funkcjonowania tego sektora.

Jako marka Grupy Bridgestone, Firestone może poszczycić się wiedzą, wysokimi standardami produkcji i innowacyjnością, dzięki którym jest dziś na czele. Stale dostosowujemy naszą ofertę, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów, produkując opony dla coraz cięższych i coraz szybszych pojazdów.

Firestone : pour vous épauler dans votre exploitation
„To opony, które sprawdzają się w każdych warunkach -
oto dlaczego ufam marce Firestone.”

WSPIERAMY TWOJE GOSPODARSTWO

Oferowane przez nas usługi wykraczają daleko poza projektowanie, produkcję i dystrybucję opon. Zawsze służymy Ci naszą technologią, wiedzą i doświadczeniem.
Naszym pragnieniem jest nawiązanie z klientami długotrwałej i bliskiej relacji. Dlatego też chcemy towarzyszyć Ci przy każdej pracy oraz nieustannie służyć radą i pomocą. Wspieramy Twoje gospodarstwo.

Wybór właściwej opony nie powinien stanowić problemu.
Oferujemy Ci doradztwo i pomoc w dokonaniu dobrego wyboru.

Firestone 360

 

Aby na bieżąco dostosowywać oferowane produkty do zmieniających się potrzeb, nasi inżynierowie są w stałym kontakcie z wiodącymi producentami ciągników i rolnikami z całej Europy. Nasze zakłady gwarantują wysokie standardy jakościowe podczas produkcji. Nasz łańcuch logistyczny dba o szybkie dostawy na terenie całej Europy. Nasi dilerzy i zespoły handlowców pomogą Ci wybrać produkt odpowiedni do Twoich potrzeb, a także zapewnią obsługę posprzedażową.

Wyspecjalizowany zespół Firestone jest zawsze przy Tobie. Firestone - Wspieramy Twoje gospodarstwo.

 


Firestone: Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Trakcja w terenie, osiągi na drodze, wysoka nośność - nasi inżynierowie biorą pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby:

  • bezpośrednie kontakty z licznymi rolnikami z całej Europy
  • regularna współpraca z wiodącymi producentami ciągników

Firestone: Jakość, na którą możesz liczyć

Jakość, na którą możesz liczyć

Jeśli opona opuszcza naszą fabrykę z certyfikatem ISO, oznacza to, że przedtem odpowiedni ekspert osobiście ją sprawdził.


Firestone: Logistyka dostosowana do Ciebie

Logistyka dostosowana do Ciebie

Opony Firestone, których szukasz, zazwyczaj są dostępne bezpośrednio u naszych dilerów. W przeciwnym wypadku możemy w ciągu kilku dni dostarczyć towar do każdego miejsca w Europie, dzięki naszej doskonałej sieci logistycznej.


 Firestone: Właściwa opona

Właściwa opona

  • Dilerzy Firestone pomogą Ci wybrać oponę dopasowaną do Twoich potrzeb w zakresie osiągów
  • Dzięki aplikacji Firestone poznasz specyfikacje i wymagania techniczne idealnie odpowiadające Twoim potrzebom w zakresie osiągów.

Firestone: Twój najlepszy zakup

Twój najlepszy zakup

  • Świetna jakość, bardzo atrakcyjna stopa zwrotu inwestycji
  • Przy zakupie nowego ciągnika zapytaj dilera i skorzystaj ze zniżki Firestone
  • 10 lat gwarancji

Firestone: Zawsze do Twoich usług

Zawsze do Twoich usług

  • Bezpośrednia pomoc techniczna Firestone
  • Dzięki aplikacji Firestone zawsze masz odpowiedź pod ręką: możesz w każdej chwili sprawdzić, jak obliczyć ciśnienie w oponach, niezależnie od tego, jakie osiągi chcesz uzyskać.